Odkazy na stránky podobného nebo souvisejícího zaměření

Odkazy na organizace s nimiž VERITAS spolupracuje

Historická společnost francouzského protestantismu Občanské sdružení Evangnet Občanské sdružení Exulant Kostnická jednota - Sdružení evangelických křesťanů, o. s. Společnost Johannese Mathesia - sdružení sudetoněmeckých evangelíků Církev protestantská unie ve Francii Presbyterní církev Koreje (Jižní Korea) Historicko-vlastivědná společnost Moravian v Suchdole nad Odrou

Různé pomůcky a užitečnosti

Doporučený prohlížeč pro naše webstránky: Mozilla Firefox

Doporučený prohlížeč souborů v PDF formátu: Stáhnout Adobe® Reader®...

Na těchto serverech můžete nalézt odkaz na tento web

Cesarch Evangnet ProPamátky - internetový portál Portál veřejné správy ČR Neziskovky.cz CZeCOT GIVT Pátrání po předcích

Poděkování

Historická společnost VERITAS děkuje nezávislému evangelickému portálu Evangnet.cz za poskytnutí prostoru pro web VERITAS za velice výhodných podmínek.

Evangnet

Návštěvnost webových stránek společnosti VERITAS je bezplatně sledována serverem Navrcholu.cz, za což děkujeme. Obsáhlou statistiku návštěvnosti těchto stránek si lze prohlédnout kliknutím na následující ikonu.

Navrcholu.cz

Webové stránky společnosti VERITAS jsou od jara 2009 zařazeny do projektu WebArchiv, který provozuje Národní knihovna ČR v Praze. Národní knihovna je díky tomu několikrát ročně zdarma archivuje ve své databázi za účelem uchování pro budoucí potřebu (i pro případ zániku stránek či celé VERITAS). Přístup k archivovaným elektronickým materiálům je ze studovny Národní knihovny. Webové stránky VERITAS vstoupily do programu WebArchiv na základě konkrétní nabídky Národní knihovny, která je vyhodnotila jako součást českého kulturního dědictví. Staly se tak zároveň součástí České národní bibliografie. Za toto ocenění i za bezplatnou službu Národní knihovně děkujeme.

WebArchiv - archiv českého webu